אודות

הפאבלה

הפאבלה הינה פאב בצפון השייך לישוב מנוף ומשמשת כבית להופעות חיות של מיטב האמנים בארץ, לצד להקות ואמנים צעירים ומוכשרים אך פחות מוכרים.

הפאבלה פועלת במתכונתה הנוכחית מאז שנת 2012.

החזון

הפעלת מוקד תרבותי משמעותי לתושבי הצפון בכלל ותושבי משגב בפרט, במתכונת ייחודית, אשר תאפשר לתושבי האזור להנות ממופעי תרבות ואמנות איכותית ומגוונת, באווירה המיוחדת לאזור משגב, ומתוך כוונה לאפשר במה נוספת למגוון רחב של אמנים להופיע במקום מיוחד, יחד עם אפשרות לזכות בתגמול כספי הוגן.

הייחוד

הפאבלה מופעלת ע”י צוות של מתנדבים מהיישוב מנוף, כולם אנשי משפחה העוסקים במגוון מקצועות שאינם קשורים לפעילות הפאב. חברי צוות הפאבלה פועלים ע”פ חלוקת תפקידים פנימית ובכלל זה: תיאום ההופעות מול האמנים והסוכנים, פרסום, תחזוקה שוטפת, הכנה לקראת ההופעות, קבלת האמנים והקהל בעת קיומן של ההופעות ותפעול הבר.

בנוסף לחברי צוות הפאבלה, מסייעים תושבי מנוף נוספים כתורנים, בעיקר לצורך הפעלת הבר במהלך ההופעות.

שכר האמנים – בשונה ממרבית המקומות בארץ בהם מתקיימות הופעות מהסוג של אלה המתקיימות בפאבלה, זוכים האמנים לכלל הסכום הכספי ממכירת הכרטיסים, בניקוי תשלום מינימלי עבור השימוש בציוד ההגברה והוצאות שונות של הפאב, בכלל זה אבטחה.

עיקר ההכנסה של הפאבלה הינה מהמכירות בבר, יחד עם זאת מחירי השתייה זולים באופן משמעותי ביחס לפאבים רבים אחרים. כספי הרווחים מוקדשים לשיפור ושדרוג המקום, ציוד ההגברה והתאורה, על מנת לאפשר לקהל ולאמנים הנאה מקסימלית במהלך ההופעות.

האווירה בפאבלה – ללא ספק זהו הייחוד וסימן ההיכר הבולט ביותר המאפיין את הפאבלה – הקהל המגיע להופעות מעניק תמיד, ללא קשר לסגנון ההופעה, זהות האמן או כמות הקהל את האווירה הייחודית למקום – זאת ע”י הקרבה הפיזית לבמה ולאמנים, ההקשבה והכבוד לאמנים, למוסיקה וליצירה.

“ספר האמנים” של הפאבלה, בו רושמים האמנים על חוויית ההופעה שלהם במקום, מכיל את העדויות הטובות ביותר לכך, לא בכדי מבקשים האמנים שהופיעו בפאבלה לחזור ולהופיע שוב.

הנכם מוזמנים לעקוב אחר לוח ההופעות המעודכן של הפאבלה, ולהגיע ולהנות מהופעות איכותיות, מגוונות ומרגשות, באווירה ייחודית שתגרום גם לכם לרצות ולחזור פעמים נוספות.

להתראות בקרוב…

צוות הפאבלה