יואל שמש וגל וייסברג - Spoken Swing

חמישי 01/09/2016

פתיחת דלתות: 21:30
תחילת מופע: 22:30

מחיר כניסה:

בהזמנה מוקדמת: 43 ש"ח
בערב המופע: 53 ש"ח
לחיילים ש"ש וסטודנטים: 21 ש"ח

היוצר, הפסנתרן והזמר יואל שמש, חבר להקת הסווינג The Betty Bears, ממשיך להופיע במרץ עם פרויקט השירים שלו, שנעים בזמן ובמקום בין ניו-אורלינס של תחילת המאה שעברה לבין ישראל של ימינו, ויוצרים מוסיקה מרעננת של אבסורד. בשנה האחרונה מופיעים יואל וההרכב במיטב מועדוני ההופעות בארץ וצוברים קהל סקרן שמגיע לשמוע אותם ב”צוללת הצהובה”, במועדון “האזור” ב”אוזן בר” ועוד. אחד משיאי הפרויקט התרחש בשיר “פקוק ברחביה” – שיר מחאה נוקב שהפך לקליפ עלילתי בהפקה חברתית של 30 סטודנטים שהכתה גלים ברחבי הרשת.
גל ויסברג, משורר ואמן “ספוקן וורד” (שירה מדוברת), כותב ומופיע בתחרויות “פואטרי סלאם” וזוכה להצלחה וחשיפה בזכות סגנונו הייחודי והדרך המדויקת בה הוא מציג את שיריו. באמצעות הומור וחידודי לשון נוגע גל גם בנושאים רגישים של פערי תרבויות, שחיתות פוליטית, ובמקביל גם מצליח להפתיע גם בנושאים מועדים לרגשנות כמו אהבה. זכה ב”מיקרופון הזהב” הנכסף ומתמודד על מקומו בדירוג הארצי במסגרת אירועי ה”פואטרי סלאם” בכל רחבי הארץ.
מה יקרה כשייווצר לראשונה השילוב בין צמד הלהבים המושחזים? שני חברי הילדות “מאותו הכפר” חוברים יחד למופע לוהט, נוצץ ומגוון, המשלב קטעי שירה ישירה וסאטירית עם קטעי מוזיקה נוקבים. מופע אופטימי שמשלב צחוק מיואש עם תקווה (זהירה) לחיים טובים יותר.