ירוק עד מוזיקה אירית

חמישי 29/08/2019

פתיחת דלתות: 21:30
תחילת מופע: 22:30

מחיר כניסה:

בהזמנה מוקדמת: 53 ש"ח
בערב המופע: 63 ש"ח
לחיילים ש"ש וסטודנטים: 42 ש"ח

“מסובך להיות פשוט”​

המופע משלב בין מיטב המוסיקה האירית המסורתית לבין שירים וקטעים אינסטרומנטליים מקוריים המושפעים מהגוון של המוסיקה הקלטית, שחוברו על ידי חברי הלהקה.

“מסובך להיות פשוט” זהו שם האלבום החדש (השלישי במספר) של הלהקה, המופע הנוכחי מבוסס על חומרים מתוך האלבום. מופע הלהקה מזמין את המאזינים לצאת עמו למסע במרחבים הירוקים של מוסיקה אירית סוערת ומשמחת ועד שירים נוגים ומרגשים בעיבודים מקוריים.
מקימי הלהקה הזוג מיכל וגל שחר באו מעולם המוסיקה הקלאסית והמוסיקה העתיקה, משה אביגדור הגיע מעולם הג’ז, ואייב דורון הגיע ללהקה עם רקע נרחב באומנות כלי ההקשה לאחר 5 שנים שהופיע ברחבי העולם עם המופע הנודע Riverdance”.
המופע הנו חוויה מגוונת ועשירה מבחינת מגוון כלי הנגינה שכל אחד מחברי ההרכב מנגן, ונותן תמונה רחבה מאוד של עולם המוסיקה הקלטית, מוסיקה שמגיעה מאירלנד, בשילוב עם מקוריות ישראלית ועם השפעות מוסיקליות שונות שכל אחד מחברי הלהקה הביא עמו למכלול המיוחד הזה.

“ירוק עד’ הם משוררים שהכבלים הצורניים אינם מפריעים להם להשיג הבעה מרתקת וצלולה שאין לה, ואולי באמת לא צריך להיות לה, שום קשר למיקום הגיאוגרפי של חבריה.” – עמי ברנד, מקור ראשון

“ירוק עד “הריקוד הבלתי נראה”, תקליטור שהוא ממתק אמיתי, אלבום שני לירוק עד, להקה כחול לבן שהשתלבה להפליא בגל העולמי של המוסיקה הקלטית מהאי הירוק תמיד. ירוק עד מנגנים נהדר ומיכל שחר שרה כאילו הייתה אירית אמיתית. תענוג” – עיתון העיר