מאיה בלזיצמן ומתן אפרת במופע חדש

חמישי 14/06/2018

פתיחת דלתות: 21:30
תחילת מופע: 22:30

מחיר כניסה:

בהזמנה מוקדמת: 64 ש"ח
בערב המופע: 74 ש"ח
לחיילים ש"ש וסטודנטים: 53 ש"ח

צ׳לו ותופים, מוסיקה קלאסית ורוקנרול. שני יסודות שנשמעים כמו תזמורת שלמה ומתחברים לשלם העולה על סך חלקיו ויוצר עולם חדש המורכב מהשורשים שמהם הגיעו ומכל מה שאספו בדרך.

אחרי שנה מסעירה במהלכה הופיעו בחצי עולם כולל אורוגוואי, ארגנטינה, קניה, סלובקיה, גרמניה, צרפת ולאחרונה חזרו מטור מצליח במקסיקו ופנמה, הם חוזרים לבמה עם אלבום חדש באמתחתם.

“בלזיצמן היא צ’לנית נהדרת שעבדה עם כו-לם מנינט טייב, דרך מירי מסיקה ועד אהוד בנאי, והתגלתה כמבצעת מחוננת באלבום קאברים לשירי רוק ישראלי שהוציאה. אפרת הוא מתופף משוכלל, ששולט גם בנגזרות אלקטרוניות של תופים. שיתוף הפעולה בינהם מדוייק ויפה. יש בו עברית ואנגלית, קול נשי וקול גברי מוסיקה מסונתזת ותזמורים קלאסיים. ההפקה החכמה של רע מוכיח מוסיפה תנופה וגם קצת ליכלוך שמאזנים את ההגשה הנקייה של השניים”.
ענב שיף, ידיעות אחרונות

“מאיה בלזיצמן ומתן אפרת בחיבור מיוחד של כלי אקוסטי עם תופים ומכשור אלקטרוניים, מהתזמורים היפים ששמעתי במוסיקה המקומית, שירים שונים מז’אנרים שונים שנתפרו בתפירה בלעדית. בלזיצמן היא הצגה של כלי וקול שחוברו יחדיו לגוף אחד המייצר אנרגיות בלעדיות. היא לוקחת את השירים למחוזותיה בעוצמות תחושתיות שמניעות אותה לביצועים עמוקים, שנעים ממבע החרישי ועד זעקת הנשמה. מערכת היחסים בלזיצמן-אפרת הצעידה את השניים למקומות מרתקים, מעין ספירה משלהם, הנרקמת בתפירות שונות של תכנים, צלילים, אפקטים. יופי. ”
יוסי חרסונסקי

“כל שניה, כל דקה, כל רגע במופע היוו זיקוק נשמתי מאתגר ומרטיט, כל צליל, אקורד וניואנס מוזיקלי היוו הוכחה מושמעת לכישרון הטמון במאיה בלזיצמן, כשרון המפעפע בשירה ונגינה המהווה חלק בלתי נפרד ממנה, ואם כבר אני מחלק מליצות ושבחים ראוי לציין כי החיבור בין מאיה למתן הוא חיבור מושלם, הם פשוט משלימים האחד את השנייה כאישיות מוזיקלית אחת”.
יובל הראל