רוקפור במופע אקוסטי

חמישי 22/02/2018

פתיחת דלתות: 21:30
תחילת מופע: 22:30

מחיר כניסה:

בהזמנה מוקדמת: 79 ש"ח
בערב המופע: 89 ש"ח
לחיילים ש"ש וסטודנטים: 68 ש"ח

להקת רוקפור היא מהלהקות החשובות והמשפיעות ברוק הישראלי !

לצד להיטי רדיו כמו “הכעס”, “שוב לא שקט” “האיש שראה הכל” ועוד הם הצליחו לייצר חיבור נדיר בין DNA ישראלי (שבלול, אריק איינשטיין ועוד) לעבודת גיטרות נדירה והשפעות פסיכדליות משנות ה-60 ויצרו סאונד ייחודי להם שהשפיע על עשרות להקות ישראליות.
ארבעת חברי הלהקה הם אלי לולאי (שירה), ברוך בן יצחק (גיטרות ושירה), מרק לזר (בס ושירה) ויקי גני (קלידים). במהלך 25 שנות קיומה הרצופות, הוציאה הלהקה למעלה מעשרה אלבומי אולפן,ביניהם ‘האיש שראה הכל’, ‘בחזרה לשבלול’Supermarket , ושיתפה פעולה עם אמנים רבים, ביניהם: אביב גפן, רמי פורטיס ,דורון טלמון (ג’ין בורדו), מאיר בנאי, אסף אמדורסקי, נינט טייב, מאור כהן ודודו טסה.
החל משנת 2000, הרחיבה רוקפור את פעילותה אל מעבר לים ומעט לאחר הוצאת אלבומה הראשון באנגלית Supermarket, הוחתמה הלהקה בחברת התקליטים האמריקאית Rainbow Quartz והחלה להופיע באופן קבוע ברחבי ארה”ב ואירופה לצד שמות גדולים כמו Blondie, The B-52’sו- Dave Matthews Band.
ב-2014 הודיעו חברי הלהקה על שובו של אלי לולאי, סולן הלהקה, שעזב עשור לפני כן. יחד הם שיחררו את השיר “חלקיקי אבק” שהתנגן ללא הרף בתחנות הרדיו השונות ואשר במילותיו סימל את חזרתו של לולאי להרכב.
על הבמה רוקפור מצליחה לייצר מופע רוק מלודי וסוחף, הודות להרמוניות הקוליות של חבריה ובנגינתם האופיינית והפרופורמנס יוצא הדופן.
כחלק ממגוון ההופעות שמציעה רוקפור, ההופעה האקוסטית מהווה הזדמנות יוצאת דופן לחוות את מיטב שירי אלבומיה בביצועים אינטימיים ולא שגרתיים. המופע אינו רק “ביצוע אקוסטי” לקלאסיקות של רוקפור; הוא מציע דינמיקה מיוחדת של הלהקה עם הקהל וחושף פן נוסף באישיותה הבימתית.
הפורמט האקוסטי מביא לידי ביטוי את ההרמוניות הקוליות שכל כך מזוהות עם הלהקה ועם זאת שומר על האנרגיה ועל העוצמה של השירים שהפכו מזמן להמנונים: “חור בלבנה”, “כל כוון”, “אבשלום”, “מכונת הזמן”, “הכעס”, “שוב לא שקט” ועוד רבים אחרים בעטיפה חדשה ומרעננת.

במהלך 2018, עתידה רוקפור להוציא את אלבומה הבא בעברית, שהכנתו תושלם בחודשים הקרובים.

“מהתו הראשון של “מכונת הזמן” שפתח את ההופעה ועד “Wild Animals” בהדרן ניגנה הלהקה את כל הלהיטים האהובים בעברית ובאנגלית. כשניגנו שירים מתוך “האיש שראה הכל”, אלבומם המופתי מ-95, השפתיים זזו בצורה לא רצונית – כמו שקורה לפעמים עם שירים שגדלת עליהם.מכונת הזמן של רוקפור עדיין עובדת” |ניר גורלי, הארץ

“הקהל המרוגש מילא את הבארבי בציפיות מקיר לקיר, והלהקה המאוחדת ענתה על כולן באהבה ובפלייליסט חלומי. חזרתו של לולאי לעמדת הסולן הזכירה שמדובר באחת הלהקות הטובות שקמו בישראל” אמיר סומר, NRG
“האנרגיות של לולאי וחבריו, והעובדה שהם נראים כמעט כמו בתחילת הדרך, הוכיחו שהלהקה לא רק מתגעגעת לעבר, אלא שהעבר ניכר בכל תו שהם מנגנים”יוסי חטב, ידיעות אחרונות