שפיטה

חמישי 28/12/2017

פתיחת דלתות: 21:30
תחילת מופע: 22:30

מחיר כניסה:

בהזמנה מוקדמת: 64 ש"ח
בערב המופע: 85 ש"ח
לחיילים ש"ש וסטודנטים: 53 ש"ח
Shefita, הדיווה הערביה, פרצה בסערה לחיינו ב- 2013 עם הקאבר הים-תיכוני ל- Karma Police של להקת Radiohead, שהפך בן לילה לויראלי ברחבי הרשת וזכה למעל 1,500,000 צפיות ביו טיוב.
ב- 2015 Shefita שיחררה קליפ נוסף, קאבר לשירLithium של להקת Nirvana, והפיחה בו חיים חדשים. קורט קוביין, מעולם לא היה מדמיין שהשיר הקודר שכתב, יסתלסל לצלילי העוד והצ’לו.
במרץ 2016 הוציאה Shefita קליפ צבעוני ומקורי במיוחד – גרסה משלה לשיר הילדים הנוסטלגי אצא לי השוקה, מבוצע ומוקדש באהבה גדולה לכל בעלי החיים באשר הם.
במאי 2016 נבחרה לבצע את השיר והקליפ הרשמיים של אירועי הגאווה בשיתוף עם עיריית תל אביב – קאבר לשיר Pink של להקת Aerosmith, אשר כולו ורוד, שמח ומוגש באהבה גדולה לקהילה הגאה ובכלל!
לאחרונה שחררה את הגרסה שלה לשיר You oughta know של Alanis Morissette מתוך האלבום המיתולוגי Jagged little pill משנת 1995. אלאניס עצמה הגיבה בחשבון הטוויטר שלה לביצוע מתוך הופעה של Shefita ובמילה אחת סיכמה – Beautiful!
בימים אלה נבחרה להוביל את קמפיין “סלטי צבר” החדש בסרטי הפרסומות של צבר יחד עם השף אבי לוי!
מאז Karma Police, בנתה Shefita מופע שלם סביב קאברים לשירי רוק מוכרים עליהם גדלה, לצד שירים מקוריים שאותם כתבה והלחינה. כיום היא עובדת על אלבום, מופיעה עם הלהקה בחו”ל וברחבי הארץ
כאשר ההופעות הן סולד אאוט והביקוש רב! שפיטה סוחפת איתה את הקהל ושואבת אותו אל תוך עולמה, תוך כדי שהיא מעניקה לו חוויה מוזיקלית והומוריסטית.
“כשהאינטרנט הוצף בקליפ עם הביצוע הערבי לרדיוהד לא היה ברור אם זה דאחקה, גימיק, או ביצוע רציני. עכשיו, כשהזמרת שפיטה מופיעה עם מופע מלא של קאברים בסגנון מוזיקה ערבית, ברור שמדובר בתופעה”
Mako
“אם עדיין לא ראיתם אותה בפייסבוק או ביוטיוב, זה הזמן להכיר”.
YNET

“כשרדיוהד כתבו את קארמה פוליס, הם בטח לא חשבו על מוזיקה ערבית ואלטה-זאכן בעגלה עם סוס,אבל זה לא הפריע לשתי יוצרות להפוך את היצירה הגאונית על פניה ולהביא אותה אל המזרח התיכון”.
טיים אאוט

מופע עמידה!!!