פול טראנק Full Trunk

שישי 05/01/2018

פתיחת דלתות: 21:30
תחילת מופע: 22:30

מחיר כניסה:

בהזמנה מוקדמת: 64 ש"ח
בערב המופע: 74 ש"ח
לחיילים ש"ש וסטודנטים: 53 ש"ח

רביעיית הגרוב והבלוזרחית חוזרת להקפיץ את התקרה לאוויר עם אלבום שלישי חדש מתוכו הסינגלים: Hey Hey, Show us what you got

אחרי קיץ בו הופיעו בפסטיבל הגדול באירופה – Sziget הם מגיעים לחגוג את יציאת אלבומם השלישי ומומלץ מאוד להזמין כרטיסים מראש!

פול טראנק הם, ללא ספק, אחד הדברים החמים שקורים בשנים האחרונות מתחת לפני השטח. עם מאות הופעות ברחבי הארץ כולל שלל במות פסטיבלים (אינדינגב, ימי סטודנט וכו’), קהל מעריצים ההולך וגדל בכל רחבי הארץ, 2 אלבומים ושלל שיתופי פעולה רבים בתחום המוזיקה.
הרביעייה מורכבת מגל ניסמן(29) -גיטרות, שירה, אריאל קשת (36) – קלידים, עופר ויינר (29) -בס, יותם אלעזרי (30) – תופים.

בקיץ 2014, חצי שנה לאחר יציאת האלבום הראשון ותוך כדי מבצע צוק איתן, התחילו חברי הלהקה להקליט את אלבומה השני – Time For Us To Move.
הגורם המפתיע באלבום השני הוא השילוב אשר עשתה הלהקה בין סאונדים וצלילים מעולם הרוקנרול והבלוז המערבי עם אלמנטים ומקצצבים מזרחיים, שהיו מזוהים עם חברי הלהקה עוד מהבית.
השיר Time For Us To Move נכתב לאחר מבצע צוק איתן אחרי שסולן הלהקה גל ניסמן התאהב בבחורה יפה (שלימים הפכה להיות בת זוגתו) מקיבוץ ניר עם שבעוטף עזה.
המפגש של גל עם המציאות היום יומית בחייהם של תושבי עוטף כזה אשר כולל פחד, ייאוש אבל גם תקווה, הוליד את מילותיו של השיר, אשר נכתב מנקודת מבט של תושבי “חוטף” עזה אשר מבקשים להשמיע את מצוקתם היום יומית ורוצים להעלות את הנושא לסדר היום ולא רק בתקופות מלחיצות.
השיר הפך בהופעות להיות המנון.

המוזיקה המקפיצה של הלהקה בשילוב עם כריזמה ממגנטת, אנרגיות חייתיות והקשר החם והבלתי פוסק עם הקהל, הופכות את ההופעה לחוויה שלא משאירה אף אחד אדיש.

מופע עמידה!